خانه / فیلم‌هایش / فیلم‌های کوتاه داستانی / احساس مشترک / راه‌یابی فیلم‌کوتاه احساس مشترک و فیلم‌نامه صفحه سپید به دو جشنواره خارجی

راه‌یابی فیلم‌کوتاه احساس مشترک و فیلم‌نامه صفحه سپید به دو جشنواره خارجی

فیلم کوتاه«احساس مشترک» به نویسندگی و کارگردانی محمد حسن ارجمندی به جمع فینالیست‌های جشنواره The In/Out Film & Video Festival 2016 پیوست و نشان Semifinalist را از این جشنواره دریافت کرد. فیلم‌های راه یافته به این جشنواره توسط دانش‌آموختگان دپارتمان فعالیت‌های اجتماعی و استودیویی دانشگاه هنر و طراحی موره فیلادلفیا داوری شدند.

 The In/Out Film & Video Festival 2016
The In/Out Film & Video Festival 2016

این جشنواره که در شهر فیلادلفیای ایالات متحده برگزار می‌شود وابسته به دانشگاه هنر و طراحی موره فیلادلفیا است که جشنواره امسال خود را با شعار «اخلاق، ادب و مقصود» در تاریخ اول و دوم مرداد ماه 95 برابر با 22 و 23 جولای 2016 برگزار کرد.

semifinalist2016-2

همچنین و به تازگی فیلم‌نامۀ کوتاه انیمیشن«کاغذ سفید» نوشته محمد حسن ارجمندی به جشنوارۀ Fright Night Film Fest2016 راه یافت تا سرآغاز حضور فیلم‌نامه‌های این نویسنده و کارگردان در جشنواره‌های خارجی باشد.

این جشنواره -با سابقه‌ای بالغ بر 10 سال برگزاری جشنواره فیلم و فیلم‌نامه- دورۀ کنونی خود را طی روزهای 25 تا 27 نوامبر 2016 برابر با  5 تا 7 آذر 1395 در شهر لویی‌ول ایالات متحده برگزار خواهد کرد.

شایان ذکر است پیش از این دو فیلم کوتاه نامه‌ای به آسمان و احساس مشترک به دفعات حضور و نمایش و راه‌یابی‌ به بخش مسابقۀ جشنواره‌های مختلف خارجی را تجربه کرده‌اند و در قاره‌ها و کشورهای مختلف به نمایش درآمده‌اند که سوابق راه‌یابی‌ این فیلم‌ها را می‌توانید در سایت شخصی ارجمندی مشاهده کنید.

درباره‌ی admin

حتما ببینید

پخش کلیپ «حامی ایران باشیم: جهیزیه» از شبکه یک سیما

این کلیپ در قالب میان برنامه‌هایی به نام «حامی ایران باشیم» به نویسندگی و کارگردانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *