خانه / حضورش در جشنواره‌ها / جوایزش / جایزه نخست جشنواره فیلم‌های ۵ دقیقه‌ای بسیج

جایزه نخست جشنواره فیلم‌های ۵ دقیقه‌ای بسیج

در سال ۱۳۸۶ جشنواره فیلم‌ ‌های ۵ دقیقه‌ای بسیج در بخش‌های فیلم و فیلم‌نامه برپا شد و مراسم اختتامیه و اهدای جوایز این جشنواره در روز  ۲۵بهمن ماه -همزمان با ولادت حضرت موسی کاظم (ع)- در مشهد مقدس برگزار شد . هیات انتخاب بخش مسابقه این جشنواره آقایان مجید مجیدی، کمال تبریزی  و رضا میرکریمی بودند و طرح های منتخب هم از سوی جمال شورجه ، علیرضا طالب زاده و احمد مرادپور انتخاب شدند .شایان ذکر است ۳۰ فیلم منتخب  این جشنواره در هفته بسیج از شبکه ۲ سیما پخش شد.

در بخش فیلم‌نامه نماآهنگ جایزه نخست این جشنواره به همراه لوح تقدیر به آقای محمد حسن ارجمندی برای فیلم‌نامة نماآهنگ” خاک آسمانی “ تعلق گرفت.

این فیلم‌نامه روایت‌گر چند جوان است که برای تفحص پیکر شهدای گمنام راهی مناطق عملیاتی می‌شوند و در جریان این عملیات هریک به پاسخ‌هایی – که پیش از آمدن به این سفر خواهان رسیدن به آن بودند- می‌رسند.

محمد حسن ارجمندی در خصوص این فیلم‌نامه عنوان داشت:

” بسیار دوست دارم امکانی برای ساخت این فیلم نامه فراهم شود. فیلم‌نامه‌ای که در خصوص نسل بعد از جنگ و نگرش آنها به دوران دفاع مقدس است  من احساس تعلق خاطر بسیاری به داستان‌ها و شخصیت‌های آن دارم و علاقه‌مندم هرچه زودتر به تصویر درآید.”

لوح تقدیر جشنواره فیلمنامه نویسی بسیج برای فیلمنامه خاک آسمانی نوشته محمد حسن ارجمندی

درباره‌ی admin

حتما ببینید

درخشش فیلم کوتاه«سفر به سلامت:خواب» در جشنوارة فراتر

فیلم کوتاه«سفر به سلامت:خواب» به نویسندگی و کارگردانی محمد حسن ارجمندی در بخش فیلم‌های کوتاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *