خانه / انتشارات کتاب ارج / لینک‌های خرید و سفارش نسخه‌های چاپی، الکترونیک و صوتی کتاب باگرو نوشته محمد حسن ارجمندی

لینک‌های خرید و سفارش نسخه‌های چاپی، الکترونیک و صوتی کتاب باگرو نوشته محمد حسن ارجمندی

کتاب باگرو، اولین رمانی است که انتشارات کتاب ارج با نویسندگی محمد حسن ارجمندی چاپ کرده است. این رمان در فضایی انگیزشی و الهام‌بخش برای طیف گسترده‌ای از خوانندگان از نوجوان تا … نوشته شده است. این رمان که ماجرای آن در جنگل‌های استرالیا و شهر سیدنی می‌گذرد، روایت بچه‌کوالایی به نام باگرو است که زندگی را به گونه‌ای دیگر آغاز می‌کند و طی ماجرایی جالب زندگی خود و همنوعانش را متحول می‌کند. او حتی بر انسان‌های داستان تاثیر می‌گذارد و زندگی‌شان را تغییر می‌دهد.

 

رمان باگرو، اگرچه رمانی طنز نیست اما در لحظات بسیاری شما را می‌خنداند. اگرچه فانتزی است اما دنیای واقعی شما را به جنبش وامی‌دارد. اگرچه کودکانه به نظر می‌رسد اما مثل انیمشن‌های والت‌دیزنی بزرگ‌ها هم پای آن می‌نشینند و با آن می‌خندند و باگرو را تشویق و تحسین می‌کنند.

رمان باگرو را که انتشارات کتاب ارج در ۳۱۳ صفحه  با طرح جلدی زیبا از علیرضا حمیدی با قیمت ۷۰ هزارتومان در قطع پالتویی به چاپ رسانده است، به صورت نسخة چاپی هم‌اکنون توسط ناشر با شمارة تماس ۰۹۱۲۵۲۱۹۱۶۷ و همچنین در سایت‌های دیجیکالا، باسلام، کتابگان، بایا و … برای فروش ارائه شده است. در ادامه لینک‌های خرید نسخه‌های چاپی، الکترونیک و صوتی کتاب باگرو قرار داده شده است:

لینک سفارش نسخه چاپی رمان باگرو در سایت دیجیکالا لینک سفارش نسخه چاپی رمان باگرو در سایت باسلام لینک سفارش عمده نسخه چاپی رمان باگرو در سایت کتابگان
لینک سفارش نسخه چاپی رمان باگرو در سایت بایا لینک سفارش کتاب الکترونیک باگرو در سایت فیدیبو لینک سفارش کتاب صوتی رمان باگرو در سایت فیدیبو

 

در ادامه بخشی از این کتاب را با هم می‌خوانیم:

«گیگی‌لی‌ها گویی به دنیا آمده بودند تا بخوابند. همه می‌خوابند تا بیدار شوند، آنها بیدار می‌شدند که بتوانند بخوابند. کسی نمی‌دانست چرا اینقدر می‌خوابید. چون با کسی حرفی نمی‌زدند تا راز خوابیدن‌های طولانی مدتشان را بازگو کنند. اگر هم برفرض می‌خواستند با حیوان دیگری حرف بزنند، آنها یا نبودند یا خواب بودند. برای حیوانِ خواب هم که نمی‌شود حرف زد آن هم وقتی بیش از ۱۰ سانتی‌متر از تو فاصله دارند. گاهی پرنده‌ها کنارشان می‌نشستند تا حرفی از آنها بیرون بکشند اما بی‌ثمر بود چون یا چیزی نمی‌گفتند یا آنقدر کُند صحبت می‌کردند که پرندگان ترجیح می‌دانند چیزی ندانند تا از گرسنگی برشاخه‌های اکالیپتوس بمیرند و عصرشان به نیمه شب برسد تا یکی از گیگی‌لی‌ها بخواهد یک جمله برایشان بگوید.»

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *