خانه / نوشته‌هایش / لینک‌های خرید و سفارش نسخه‌های چاپی، الکترونیک و صوتی کتاب در معرکة عشق نوشته محمد حسن ارجمندی

لینک‌های خرید و سفارش نسخه‌های چاپی، الکترونیک و صوتی کتاب در معرکة عشق نوشته محمد حسن ارجمندی

کتاب در معرکة عشق، مشتمل بر ۱۵۷۷ تک‌بیت عاشورایی است که طی دو سال از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳ مرداد ۱۳۸۸ سروده شد. این کتاب به روایت داستان کربلایی امام حسین(ع) و یارانشان می‌پردازد و تک‌بیت‌ها، روایتگر داستان قیام عاشورا و ماجرای شخصیت‌های حاضر در این حماسه هستند.

این دفتر غزل را که انتشارات کتاب ارج در ۲۰۰ صفحه با طرح جلدی زیبا از علیرضا حمیدی با قیمت ۵۰ هزارتومان در قطع رقعی به چاپ رسانده است، به صورت نسخة چاپی هم‌اکنون توسط ناشر با شمارة تماس ۰۹۱۲۵۲۱۹۱۶۷ و همچنین در سایت‌های دیجیکالا، باسلام، کتابگان، بایا و … برای فروش ارائه شده است. همچنین نسخة الکترونیک آن به زودی در سایت فیدیبو به دوستداران کتاب‌های الکترونیک و کتاب گویای آن با صدای نویسندة کتاب در سایت‌های فیدیبو، بیپ تیونز، نوار، طاقچه، فراکتاب عرضه شده است که در ادامه لینک خرید و سفارش نسخه‌های کتاب درمعرکه عشق در نظرگاه و انتخاب شما قرار دارد.

لینک سفارش نسخه چاپی کتاب در معرکه عشق در سایت دیجیکالا
لینک سفارش نسخه چاپی کتاب در معرکه عشق در سایت باسلام
لینک سفارش نسخه چاپی کتاب در معرکه عشق در سایت کتابگان
لینک سفارش کتاب الکترونیک در معرکة عشق در سایت فیدیبو

 

محمد حسن ارجمندی در مقدمة این کتاب در سخنی با امام حسین(ع) از روزهایی که در مترو و اتوبوس به سرایش تک‌بیت‌های

او در مقدمة این کتاب دلیل روی آوردن به تک‌بیت‌سرایی که منجر به سروده‌شدن نخستین و تنها کتاب تک‌بیت عاشورایی شده است، چنین بیان می‌کند:«شعرخوانان و شعرخواهان روزگار ما، نه مجالی برای خواندن شاعرانه‌های طولانی دارند نه حوصله‌ای تا در پس ده‌ها بیت به معنایی یک خطی برسند. آنها اختصار بیان و نوآوری و ژرفای بیان را همزمان می‌خواهند. سراینده این دفتر با احساس این نیاز، به «تک‌بیت‌سرایی» روی آورد تا هر بیت، با نگاهی نو به موضوع چنان باشد که گویی آن بیت از دل غزلی برگزیده‌ شده ‌است.»

 

 


درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *