خانه / فیلم‌هایش / فیلم‌های کوتاه داستانی / احساس مشترک / احساس مشترک و نامه‌ای به آسمان، نامزدهای بهترین فیلم کوتاه جشنواره IndustryBOOST2017

احساس مشترک و نامه‌ای به آسمان، نامزدهای بهترین فیلم کوتاه جشنواره IndustryBOOST2017

پس از انتشار خبر راه‌یابی فیلم‌های «احساس مشترک» و «نامه‌ای به آسمان» به کارگردانی محمد حسن ارجمندی در بخش نیمه‌نهایی جشنواره میامی(Miami Epic Trailer Festival) در 21 فروردین 96،  باخبر شدیم این دو فیلم به بخش نهایی راه‌یافتند و به عنوان نامزدهای بهترین فیلم کوتاه با دیگر آثار راه‌یافته در این بخش به رقابت خواهند پرداخت.

شایان ذکر است فیلم کوتاه احساس مشترک در سال ۱۳۹۰ به تهیه کنندگی خانم ملوک عاروان تهیه شد. این اثر که از تولیدات شرکت نگاه هفت است بارها از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده است. نویسنده و کارگردان این اثر محمد حسن ارجمندی است که فیلم نامه این کار را از داستانی به همین نام اقتباس کرده است.

شایان ذکر است جشنواره فیلم میامی در فاصله زمانی 24 تا 27 آگوست 2017 مقارن با 2 تا 5 شهریور 1396  در شهر میامی ایالت فلوریدای ایالات متحده برگزار خواهد شد.

این جشنواره طی 4 روز میزبان سینماگران و برگزارکنندۀ همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی سینمایی به همراه نمایش فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره خواهد بود.

احساس مشترک و نامه‌ای به آسمان، نامزدهای بهترین فیلم کوتاه جشنواره IndustryBOOST2017

نشان راه‌یابی فیلم احساس مشترک در بخش سمی فینال جشنواره میامی

نشان راه‌یابی فیلم احساس مشترک در بخش سمی فینال جشنواره میامی
نشان راه‌یابی فیلم احساس مشترک در بخش فینال جشنواره میامی

درباره‌ی admin

حتما ببینید

پخش کلیپ «حامی ایران باشیم: برچسب خارجی» از شبکه یک سیما

این کلیپ در قالب میان برنامه‌هایی به نام «حامی ایران باشیم» به نویسندگی و کارگردانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *