خانه / دانلود رایگان / خوانش بخش «علم علی» از کتاب علی(ع) خورشید بی‌غروب

خوانش بخش «علم علی» از کتاب علی(ع) خورشید بی‌غروب

در این مطلب شما را به شنیدن بخش «علم علی» از کتاب علی (ع)خورشید بی غروب نوشتۀ محمد حسن ارجمندی دعوت می‌کنیم .
آنچه می‌شنوید بخشی از برنامه فرآهنگ است که در این برنامه بخش‌هایی از این کتاب بازخوانی و در تاریخ سوم دی ۹۴ از رادیو فرهنگ پخش شد.
[btn text=”زبان علم علی را بشنوید و دانلود کنید” tcolor=#000 bcolor=#FFFF00 athovercolor=#000 link=” http://www.mediafire.com/listen/dhm22rxhi2ktcie/elme_ali” target=”_blank”]
کتاب «علی(ع) خورشید بی‌غروب»، دومین کتاب چاپ شده محمد حسن ارجمندی است. این کتاب در بردارنده دو بخش نثر ادبی و شعر در قالب مثنوی است. نویسنده در بخش نثر با بیانی ادبی، زبان حال آنچه پیرامون حضرت علی علیه‌السلام و در وجود ایشان بوده را بیان می‌کند در این بخش گاه از زبان ذوالفقار، سجاده نماز حضرت و کیسه انفاق ایشان و گاه از زبان صفات ایشان همچون علم، صبر و شجاعت و غیره را متن‌هایی عاشقانه را نگاشته است. در بخش شعر، نگارنده با انتخاب تعدادی جملات حضرت علی از کتاب نهج البلاغه و کتاب غررالحکم در شرح و توصیف هر جمله ابیاتی را در قالب مثنوی سروده است. این کتاب در سال ۱۳۸۴ توسط انتشارات درسا نشر پیشرو به زیور تبع آراسته شد.

برنامه فراهنگ کاری از گروه کتاب است که هر شب ساعت ۲۳:۳۰ از رادیو فرهنگ پخش می شود و به معرفی کتاب به همراه پخش موسیقی اختصاص دارد. تهیه کننده این برنامه مریم مقدسی و اجرای آن به عهده راضیه گرد کاهد و آرش فلاحت پیشه است.

درباره‌ی admin

حتما ببینید

معرفی کتاب‌ «زندگی بهتر» همراه لینک خرید نسخه‌های چاپی، الکترونیک و صوتی و مطالعه بخشی از کتاب

کتاب‌ «زندگی بهتر»، مجموعه داستان‌های کوتاه نوشته محمد حسن ارجمندی است که در قطع پالتویی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *