خانه / کتاب‌هایش / چاپ شده / خوانش بخش کعبه از کتاب علی(ع) خورشید بی‌غروب

خوانش بخش کعبه از کتاب علی(ع) خورشید بی‌غروب

در این مطلب شما را به شنیدن بخش «کعبه» از کتاب علی (ع)خورشید بی غروب نوشتۀ محمد حسن ارجمندی دعوت می‌کنیم . آنچه می‌شنوید بخشی از برنامه فرآهنگ است که در این برنامه بخش‌هایی از این کتاب بازخوانی و در تاریخ سوم دی ۹۴ از رادیو فرهنگ پخش شد.

زبان کعبه را بشنوید و دانلود کنید

کتاب «علی(ع) خورشید بی‌غروب»، دومین کتاب چاپ شده محمد حسن ارجمندی است. این کتاب در بردارنده دو بخش نثر ادبی و شعر در قالب مثنوی است. نویسنده در بخش نثر با بیانی ادبی، زبان حال آنچه پیرامون حضرت علی علیه‌السلام و در وجود ایشان بوده را بیان می‌کند در این بخش گاه از زبان ذوالفقار، سجاده نماز حضرت و کیسه انفاق ایشان و گاه از زبان صفات ایشان همچون علم، صبر و شجاعت و غیره را متن‌هایی عاشقانه را نگاشته است. در بخش شعر، نگارنده با انتخاب تعدادی جملات حضرت علی از کتاب نهج البلاغه و کتاب غررالحکم در شرح و توصیف هر جمله ابیاتی را در قالب مثنوی سروده است. این کتاب در سال ۱۳۸۴ توسط انتشارات درسا نشر پیشرو به زیور تبع آراسته شد.

برنامه فراهنگ کاری از گروه کتاب است که هر شب ساعت ۲۳:۳۰ از رادیو فرهنگ پخش می شود و به معرفی کتاب به همراه پخش  موسیقی اختصاص دارد. تهیه کننده این برنامه مریم مقدسی و اجرای آن به عهده راضیه گرد کاهد و آرش فلاحت پیشهاست.

درباره‌ی admin

حتما ببینید

معرفی کتاب گویای زندگی بهتر

کتاب گویای زندگی بهتر نوشته و صدای محمد حسن ارجمندی محصول مشترکی از انتشارات کتاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *