خانه / کتاب‌هایش / چاپ شده / همراه با نمایشگاه بین المللی کتاب تهران- اردیبهشت ۱۳۹۴

همراه با نمایشگاه بین المللی کتاب تهران- اردیبهشت ۱۳۹۴

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۱۶ تا ۲۶ اردیبهشت ماه در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) با شعار «خواندن، گفتگو با جهان» برپاست.

آیین افتتاحیه بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صبح ا روز ۱۵ اردیبهشت با حضور دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری کشور، دکتر علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی رئیس بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، ناشران و اهالی رسانه  در ضلع جنوبی مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد.

محمد حسن ارجمندی در نمایشگاه کتاب امسال با جدیدترین کتابش, دفتر غزل “کمی باران‌تر” -که توسط انتشارات مایا به چاپ رسیده است- حضور دارد. این کتاب در غرفة  انتشارات مایا در راهروی ۱۳ غرفه ۸ نمایشگاه کتاب امسال حضور دارد. نکته شایان ذکر در این خصوص این است که در این غرفه کتاب گویای این کتاب به صورت لوح فشرده با فرمت Mp3 به دوستداران تقدیم خواهد شد.

گفتنی است کتاب گویای کمی باران‌تر “ پس از دریافت مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به تازگی آماده و برای نخستین بار در نمایشگاه کتاب و در غرفة انتشارات مایا همراه کتاب شعر “کمی باران‌تر” به عنوان هدیة شاعر به خریداران این کتاب تقدیم خواهم شد بنابراین خریداران تنها با پرداخت بهای این کتاب می‌توانند کتاب صوتی کمی باران تر را هدیه بگیرند.

محمد حسن ارجمندی در خصوص این کتاب صوتی به خبرنگار ما گفت:

این لوح فشرده دربردارندة دکلمة۳۸ غزل کتاب کمی باران تر است که خوانش شعرها را خود انجام دادم و زیر صدای این شعرخوانی را از میان بهترین و زیباترین موسیقی‌ متن فیلم‌های خارجی برگزیده‌ام. در این اثر سعی شده است که اشعار با بیان متفاوتی به مخاطب عرضه شود که امیدوارم این تجربه با مذاق مخاطبان ایرانی خوش بیاید.”

درباره‌ی admin

حتما ببینید

کتاب صوتی «در معرکه عشق» منتشر شد

کتاب گویای «در معرکة عشق» در سایت فیدیبو منتشر شد. این کتاب صوتی برگرفته از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *