خانه / حضورش در جشنواره‌ها / جوایزش / جایزه نخست جشنواره فیلم‌های ۵ دقیقه‌ای بسیج

جایزه نخست جشنواره فیلم‌های ۵ دقیقه‌ای بسیج

در سال ۱۳۸۶ جشنواره فیلم‌ ‌های ۵ دقیقه‌ای بسیج در بخش‌های فیلم و فیلم‌نامه برپا شد و مراسم اختتامیه و اهدای جوایز این جشنواره در روز  ۲۵بهمن ماه -همزمان با ولادت حضرت موسی کاظم (ع)- در مشهد مقدس برگزار شد . هیات انتخاب بخش مسابقه این جشنواره آقایان مجید مجیدی، کمال تبریزی  و رضا میرکریمی بودند و طرح های منتخب هم از سوی جمال شورجه ، علیرضا طالب زاده و احمد مرادپور انتخاب شدند .شایان ذکر است ۳۰ فیلم منتخب  این جشنواره در هفته بسیج از شبکه ۲ سیما پخش شد.

در بخش فیلم‌نامه نماآهنگ جایزه نخست این جشنواره به همراه لوح تقدیر به آقای محمد حسن ارجمندی برای فیلم‌نامة نماآهنگ” خاک آسمانی “ تعلق گرفت.

این فیلم‌نامه روایت‌گر چند جوان است که برای تفحص پیکر شهدای گمنام راهی مناطق عملیاتی می‌شوند و در جریان این عملیات هریک به پاسخ‌هایی – که پیش از آمدن به این سفر خواهان رسیدن به آن بودند- می‌رسند.

محمد حسن ارجمندی در خصوص این فیلم‌نامه عنوان داشت:

” بسیار دوست دارم امکانی برای ساخت این فیلم نامه فراهم شود. فیلم‌نامه‌ای که در خصوص نسل بعد از جنگ و نگرش آنها به دوران دفاع مقدس است  من احساس تعلق خاطر بسیاری به داستان‌ها و شخصیت‌های آن دارم و علاقه‌مندم هرچه زودتر به تصویر درآید.”

لوح تقدیر جشنواره فیلمنامه نویسی بسیج برای فیلمنامه خاک آسمانی نوشته محمد حسن ارجمندی

درباره‌ی admin

حتما ببینید

نامه‌ای از آسمان، فیلم برگزیده جشنواره محمد(ص)؛ پیامبرصلح

اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه محمد(ص) پیامبر صلح در بهمن ۱۳۹۶ در تهران برگزار شد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *